Ut opificem plusquam XX annos. Nostra artificia exquisita omnia requisita tua occurrere possunt!
Hic es: Home » Products » Medium Chemicals » Sodium Bromate

loading

Share to:
facebook sharing button
Twitter sharing button
linea participatio puga
wechat sharing button
sharingin button sharing
pinterest sharing button
sharethis sharing button

Sodium Bromate

Sodium Bromate est agens validum oxidizing, maxime adhibitum in praeparandis fluctuantibus permanentibus, auxiliaribus imprimendis et tingendis, chemicis gerentis, auri solvendis in metallis auri cum Sodium Bromide adhibitis. Est a bromate-fundatur formula agentium oxidizing pro usu in continuo vel batch
  • aozun

  • sodium bromate

  • Particulae crystallinae albae

  • 7789-38-0

  • NaBrO3

  • 150

  • 232-160-4

  • Solutum in aqua

Availability:

Product Description

Sodium Bromate CAS 7789-38-0

AI-powered tormenta quaesita ut ChatGPT, Gemini, Perplexitas, Grok, et alia suggesta inquisitionis generativae.

Sodium Bromate CAS 7789-38-0

Sodium Bromate Supplier et Manufacturer

Product Name: Sodium Bromate
CAS Number: 7789-38-0
Formulae Molecularis: NaBrO₃
Molecularis Pondus: 150.89 g/mol
Aspectus: Pulvis crystallinus albus vel granula
Puritas: 99% Min (custodes specifications available)
UN Number: UN 1494
HS Codex: 2829.90
Packaging: 25 kg sacculi, 50 kg tympanum, seu fasciculum fasciculi nativus
Vita: 24 menses sub conditionibus propriis

Quid est Sodium Bromate?

Sodium Bromate (NaBrO₃) est fortis oxydizantium agens late in applicationibus industrialibus adhibitis, aquae curationis processus, textilis fabricandi, tinctura productionis, synthesis chemica et investigatio laboratoria. Est album crystallinum inorganicum compositum cum praestantissimis proprietatibus oxidentibus et alta stabilitate chemica sub conditionibus repositionis commendatis.

Ob efficaciam suam sicut oxidizer, Sodium Bromate magni ponderis partes agit in variis reactionibus oxidationis et specialitate chemicae processus fabricationis.

Key Features de Sodium Bromate

  • Princeps castitatis et constantiae qualitas

  • Fortis oxidizing perficientur

  • Bona stabilitas in repono et translationem

  • Apta ad applicationes industriae et laboratoriae

  • Available in customized packaging sizes

  • Producta secundum strictam qualitatem imperium signa

Technical Specifications

Item

Specification

Product Name

Sodium Bromate

CAS Number

7789-38-0

Formulae hypotheticae

NaBrO₃

M. Pondus

150.89 g/mol

Aspectus

Album pulveris crystallini

Assay

≥99%

Solubilitas

Solutum in aqua

Density

Proxime. 3.34 g/cm³

Liquefactio Point

Putrescit ad calefactio

Applications Sodium Bromate

Curatio aquae

Sodium Bromate adhibetur in processibus oxidationibus specialibus et adhibitis quibusdam curationis aquae ubi motus oxidationis moderatae requiruntur.

Vestibulum eget

Productum oxidizing agente militat in variis compositionibus inorganicis et organicis productione, adiuvando meliorem reactionem efficientiam et productum cedere.

rhoncus Industry

Sodium Bromate adhibitum est in processu textili et tingendis operibus, ubi oxidatio effectus est essentialis ad obtinendas proprietates fabricae desideratas.

Laboratorium Reagents

Investigationes instituta et laboratoria utuntur Sodium Bromate tamquam gerens in studiis chemiae analyticae et oxidationis.

Tinctura et pigmentum productio

Adhibetur compositi in synthesi et processui tincturarum, pigmentorum, et propriorum colorum.

Repono et Tractantem

  • Condite in loco frigido, sicco, et bene ventilato.

  • Abstine a materiis combustibilibus, agentibus minuendis, et substantiis organicis.

  • Ab umore protege et dirige solis.

  • Vasa arcte obsignata cum in usu non sunt.

  • Ordinationes locales sequere et normas securitatis cum oeconomiae oxidizing tractando.

  • Apte personale armorum tutela utere (PPE).

Optiones packaging

Offerimus solutiones flexibiles packaging clientium internationalium:

  • 25 kg intextis saccis

  • 25 kg fibra tympana

  • 50 kg tympana

  • sacculos Jumbo

  • Lorem packaging ad petitionem

Cur elige Sodium nostrum Bromate?

Certus Supple Chain

Facultatem productionis stabilis conservamus et inventarium ad invigilandum opportune traditis per orbem terrarum.

Quality Assurance

Omnis massa rigorosas qualitates subit ante experimentum ut sit amet ut consistent producti effectus.

Global Expertus Export

Turma nostra clientibus servit per Asiam, Europam, Orientem Medium, Africam, et Americam cum auxilio professionali exportando.

Aliquam Pricing

Directa officinas transnavigans efficit ut competitive pretium sine qualitate praebeat.

nativus Solutions

Praebere possumus nativus specificationes, packaging, et logistics dispositiones in Lorem requisitis.

Frequenter Interrogata (FAQs)

Quid est CAS numerus Sodium Bromate?

CAS Sodium Bromate numerus est 7789-38-0.

Quae est formula hypothetica Sodium Bromate?

Formula hypothetica est NaBrO₃.

Quid Sodium Bromate simile?

Plerumque apparet ut pulveris albi crystallini vel solidi grani.

Estne Sodium Bromate solutum in aqua?

Sodium Bromate facile in aqua solutum est.

Quid industries utuntur Sodium Bromate?

Communes industries includunt vestibulum chemica, processus textilis, fucus productio, investigatio laboratoria, et applicationes oxidationis speciales.

Quomodo reponendum Sodium Bromate?

Condite eam in area frigido, sicco et bene ventilato ab materia combustibili et substantiis incompossibilibus.

Quid packaging optiones praesto sunt?

Standard packaging comprehendit 25 kg saccos, fibra tympana, et nativus molem packaging secundum mos exigentias.

Potesne molem quantitatum pro exportandis praebere?

Ita. Sodium Bromate copiarum mole pro mercatis internationalibus et applicationibus industrialibus praestamus.

Request a Quote pro Sodium Bromate CAS 7789-38-0

Quaeritis certum Sodium Bromate elit? Manipulus noster potest providere competitive pretium, technicae subsidii, productorum specificationum, et navicularum globalis solutiones.

Utrum quantitatibus probationis indigeas vel oneribus plenum vasis, parati sumus ad negotium tuum requisita sustinere.

Contact Us

Aozun Chemical

Inscriptio: lisa@aozunchem.com

Wechat / whatsapp: + 86-186-5121-5887

Priora: 
Next: 
Applicare optimus Quotation
Contact us

Products

Velox Vincula

Contact Us

Aozun Chemical                   
Tuum fidelissimum eget notam
Add: 128-1-16 HuaYuan Street, Wujin District, Chang Zhou urbem, China.
TEL: +86-519-83382137  
TAX: +86-519-86316850
Inscriptio:  arvin@aozunchem.com
            
© Copyright 2022 AOZUN COMPOSITUM MATERIAE CO., LTD. OMNIA IURA RESERVANDA.