Ut opificem super XX annos ducens. Nostra artificia exquisita omnia requisita tua occurrere possunt!
Hic es: Home » Products » Chemicals Organic » Calcium Pyruvate

loading

Share to:
facebook sharing button
Twitter sharing button
linea participatio puga
wechat sharing button
sharingin button sharing
pinterest sharing button
sharethis sharing button

Calcium Pyruvate

Calcium Pyruvate est sal calcium acidi pyruvici, vulgo in applicationibus nutritionis, pharmaceuticis et diameticis adhibitis. Agnoscitur pro suo munere in metabolismi energiae et pro collatione utilitatis ingrediens in variis formulae.
  • aozun

  • Crystal pulveris

  • 52009-14-0

  • C3H6CaO3

  • 130

  • 257-599-9

  • Leviter solutum in aqua

Availability:

Product Description

Cum bona stabilitate et bio-avabilitate, Calcium Pyruvate late patet in investigationis, producti evolutionis et industriae productione, ubi qualitas et effectus congruens requiruntur.


Basic Information


  • Product Name: Calcium Pyruvate

  • CAS Number: 52009-14-0

  • Formulae hypotheticae: C₆H₆CaO₆

  • Pondus hypotheticum: 214.19

  • Aspectus: Alba ad extemporalitatem album crystallinum pulveris

  • Solubilitas: Paulo solutum in aqua

  • Stabilitatem: Stabilis sub conditione suadeo repono


Key Features et Commoda


  • Industria metabolismi applicationes relatas sustinet

  • Tum pyruvatam functionality et calcium praebet

  • Firma physica et chemica proprietatibus

  • Apta ad investigationem, formulam et usum industriae

  • Qualitas consistent cum stricta potestate productio


Typical Applications


  • Supplementa nutritionis et ciborum functionis

  • Pharmaceuticae et biomedicae inquisitionis

  • Studia biochemica et metabolicae

  • Laboratorium investigatio et progressus

  • Proprium chemicum formulae


Packaging et repono


  • Packaging: customized packaging available secundum elit

  • Repono Conditiones: Repone in loco frigido, sicco, arcte signato, et ab humore munito

  • Vita fasciae: Generaliter XXIV menses recte reposita


Quality Assurance


Calcium Pyruvate fabricatum est sub normatis qualitatibus systematis administrandi. Quaelibet massa inspectionem qualitatem patitur ut puritatem et constantiam curet. Documenta ut testimonium Analysis (COA) et Salutis Data schedae (SDS) postulantibus praeberi possunt.




Frequenter Interrogata (FAQs)


Q1: Quid est Calcium Pyruvate vulgo pro?
A: Calcium Pyruvate late in formulis nutritionalibus, investigationibus diameticis, et pharmaceuticis evolutionis pharmaceuticae ob metabolicae momenti et calcii contentum adhibetur.


Q2: Estne Calcium Pyruvate aptae formulae supplendi?
A: Communiter usus est ut ingrediens in nutritionis et eget consequat. Postrema applicatio congruentia ex requisitis moderantibus localibus pendet.


Q3: Quomodo Calcium Pyruvate condi debet?
A: condi debet in loco frigido, sicco, constricto, signato, et ab humore ad stabilitatem operis conservandam.


Q4: Tu documenta technica praebere?
A: Ita, COA, SDS, aliaque documenta technica in petitione praesto sunt.


Q5: Potesne Calcium Pyruvate in mole quantitatum suppeditare?
A: Ita sustinemus tam parvas scalas ordines et molem copia cum optionibus flexilibus packaging.




Contact Us


Studium discendi magis de Calcio Pyruvate (CAS 52009-14-0) vel specificationem, exempla, vel cursus petens?


Grata es ut protinus nos contact.


Inscriptio: lisa@aozunchem.com
WeChat / whatsapp: +86 186 5121 5887


Previous: 
Next: 
Applicare optimus Quotation
Contact us

Products

Velox Vincula

Contact Us

Aozun Chemical                   
Tuum fidelissimum eget notam
Add: 128-1-16 HuaYuan Street, Wujin District, Chang Zhou urbem, China.
TEL: +86-519-83382137  
TAX: +86-519-86316850
Inscriptio:  arvin@aozunchem.com
            
© Copyright 2022 AOZUN COMPOSITUM MATERIAE CO., LTD. OMNIA IURA RESERVANDA.